Студентка факультету економіки та бізнесу – призерка ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

12 квітня 2018 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулась науково-практична конференція ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Робота студентки 4-го курсу кафедри менеджменту факультету економіки та бізнесу Петрушко Анастасії (науковий керівник – д.е.н., проф., завідувач кафедри менеджменту Касич А.О.) стала фіналістом конкурсу, а студентка отримала можливість представити результати своїх досліджень серед 16 найкращих майбутніх державних управлінців! Наша студентка з честю справилась із поставленим завданням та виборола призове місце.

За результатами представлення наукових здобутків Анастасія Петрушко  отримала Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Вітаємо Анастасію та її наукового керівника, Аллу Олександрівну Касич, із заслуженою перемогою! Бажаємо успіхів у наступних наукових випробуваннях!