Фінал студентського футбольного Чемпіонату України

З кожним роком зростає популярність студентського футболу в Україні.  Змагання серед університетів це завжди цікаво і незабутньо. Студенти Київського національного університету технологій та дизайну були присутніми на фінальному матчі ХVІІ Чемпіонату України серед ЗВО, який відбувся 31 травня 2018 року на стадіоні імені В. Банникова. В боротьбі за звання чемпіона України зустрілися команди ФК «Меркурій» КНТЕУ з м. Київ та ФК «Кременець-Академія» з м. Кременець.

Вболівальники стали свідками безкомпромісного та видовищного поєдинку. З слів президента Всеукраїнської Футбольної Асоціації Студентів Крулько Івана Івановича, атмосфері на стадіоні  позаздрили б деякі команди Вищої Ліги.

Перемогу та звання чемпіона України здобула команда ФК «Меркурій» з рахунком 1:1 – основний час, та в серії пенальті – 4:3.

04.06.2018