Засідання міжкафедрального наукового семінару у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.06

26 червня 2018 р. о 10.00

У конференц-залі  КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар для попередньої експертизи дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.02.01 – Матеріалознавство доцента кафедри матеріалознавства та експертизи текстильних матеріалів КНУТД

ЩУЦЬКОЇ Ганни Володимирівни

на тему: «РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ СТВОРЕННЯ ВИРОБІВ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З ЗАДАНИМИ ВОЛОГОТРАНСФЕРНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ»

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Науковий консультант

Супрун Наталія Петрівна, доктор технічних наук, професор,  завідувач кафедри матеріалознавства та експертизи текстильних матеріалів КНУТД.

Рецензенти:

Чабан Віталій Васильович, доктор технічних наук, професор,  проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності КНУТД.

Слізков Андрій Миколайович, доктор технічних наук, професор,  професор кафедри матеріалознавства та експертизи текстильних матеріалів КНУТД.

Кизимчук Олена Павлівна, доктор технічних наук, доцент,  професор кафедри  технології трикотажного виробництва КНУТД.