Наша студентка – серед кращих молодих дизайнерів України

Сучасний світ моди досить вибагливий до робіт молодих дизайнерів. Дуже складно підкорити модну індустрію лаконічністю, елегантністю і вишуканістю. Проте це можливо! Студентка Київського національного університету технологій та дизайну Олена Мельник творить легкі та витончені сукні, які прикрасили не одну наречену. Свій професіоналізм та талант Олена змогла підтвердити призовим місцем у конкурсі молодих дизайнерів «Start Up Couture».

Сьогодні Олена навчається на магістратурі Київського національного університету технологій та дизайну. Здобуває фах «конструктора-дизайнера жіночого одягу». Дівчина просто «хворіє» вечірніми та весільними сукнями. Завдяки колекції з вечірніх суконь Олена здобула 2-е місце в конкурсі молодих дизайнерів «Start Up Couture». Вона не збирається зупинятися на досягнутому. Адже все тільки починається! Для Олени головне, щоб її сукні приносили гарний настрій.

Джерело: http://rivne1.tv/Info/?id=93684

27.08.2018