Студенти факультету індустрії моди на головній професійній події країни Kyiv Fashion

5-7 вересня 2018 р. відбувся 35 Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion. Фестиваль протягом 3х днів  був потужним бізнес-майданчиком для виробників, байєрів, дистриб'юторів, дизайнерів, стилістів, експертів в області фешн-індустрії та всіх поціновувачів моди.

Студенти факультету Індустрії моди ознайомились з підсекціями Фестивалю: Салон білизни, Салон шкіри та хутра, Київ текстиль, Купи Fashion Бізнес, Kyiv Fashion Kids, Експотехмаш.

Важливим інформаційним приводом було відвідання лекційної програми фестивалю, в рамках якої студенти ознайомились з найсучаснішими матеріалами в різних сегментах індустрії моди. Особливу увагу привернула лекція професора, аналітика і прогнозиста моди Ліани Білякович на тему: «Мода-2020: диктат Instagram та технічного прогресу».