Підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності 073 Менеджмент за спеціалізацією Менеджмент персоналу!

Київський національний університет технологій та дизайну згідно листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України від 20.06.2018 р. № 22.1/10-2041 було призначено базовим закладом вищої освіти для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності 073 Менеджмент за спеціалізацією Менеджмент персоналу!

Для проведення конкурсу в університеті було розроблено відповідне методичне забезпечення, створено конкурсну та апеляційну комісії.

До складу конкурсної комісії ввійшли представники 8-ми закладів вищої освіти України, зокрема, ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Одеського національного політехнічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Чернігівського національного технологічного університету, Дніпровського державного технічного університету, Полтавської державної аграрної академії та Київського національного університету технологій та дизайну. Високоповажна та високопрофесійна комісія була представлена 8 докторами наук та 6 кандидатами наук.

На конкурсі було представлено 65 дипломних робіт з 23 університетів України.

24 січня 2019 року відбулося підсумкове засідання конкурсної комісії та визначено переможців.

Мета та змістовна наповненість Конкурсу слугувала визнанням доцільності включення його в перелік заходів, запланованих до підтримки, в рамках здійснення міжнародного Проекту Британської Ради та Партнерського Фонду «Creative Spark», який спільно впроваджується Київським національним університетом технологій та дизайну разом з Саутгемптонським університетом з Великої Британії. Метою Проекту є залучення творчої молоді до програм, ініційованих Британської Радою, спрямованих на вивчення англійської мови та розвиток підприємницького потенціалу здобувачів вищої освіти українських університетів. Така висока оцінка Конкурсу створює підґрунтя для виходу його на міжнародний рівень.

Плідна дискусія провідних науковців щодо змісту дипломних робіт, наукової новизни та реальних практичних досліджень у кваліфікаційних роботах магістрів, дозволила сформувати спільне бачення напрямів удосконалення підготовки конкурентоспроможних на ринку праці фахівців з Менеджменту.

Факультет економіки та бізнесу, кафедра менеджменту Київського національного універсистеу технологій та дизайну щиро вдячна за участь у конкурсі!

Вітаємо студентів –переможців та їх наукових керівників!

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИПЛОМНИХ РОБІТ

ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 073 «МЕНЕДЖМЕНТ» ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЄЮ

«МЕНЕДЖМЕНТ ПЕРСОНАЛУ»

Тема роботи