SHOE DESIGN EVENT – безпрецедентний крок університету до бізнесу

Надзвичайна подія відбулась в рамках 37 Міжнародної спеціалізованої виставки взуття, шкіри та хутра Leather and Shoes. Понад 500 відвідувачів виставки стали учасниками  SHOE DESIGN EVENT, ініційованого кафедрою  Конструювання та технологій виробів зі шкіри,серед яких були представники бізнесу, торгівельних компаній, студентства і профільних навчальних закладів.

Учасників події привітав ректор університету проф. Грищенко Іван Михайлович.

Ректор

Бріф-презентація продемонструвала основні напрями взаємодії «Університет - Бізнесу та Бізнес - Університету».

Гаркавенко С.С.

Колекція сумок «Wordinsideout», створена студентами Яковець Ю., Шамрай Ю., Вакалюк М., які навчаються за освітньою програмою «Проектування взуття та шкіргалантерейних виробів». Цілісність образу створено завдяки одягу ТМ RITO.

«Вечеря Ван Гога». Так назвали свою студентську колекцію сучасного чоловічого взуття випускники університету – креативний стиліст Андрій Пех та Максим Кривцов, відомий своїми поетичними творами.

Переможець Міжнародного конкурси молодих дизайнерів Печерські каштани – колекція  «Соти»,  автори Щербіна В., Льон О.

Взуття для відомого бренду HELISSEN  та молодого дизайнера Яна Степаненка, випускника Central Saint Martins – University of The Arts (Великобританія), було створено в навчально-науковій лабораторії конструкторсько-технологічної підготовки виробництва КНУТД, яка оснащена найсучаснішим технологічним обладнанням.

Спільна колекція «Вічні промені сонця»: Ян Степаненко та Дизайн-студія взуття КНУТД

Сумісна колекція «Небо і земля»: Олена Цимбал (HELISSEN) та Дизайн-студія взуття КНУТД

Завершеності образам додали make-up та зачіски, які відтворили студенту коледжу мистецтв та дизайну КНУТД під керівництвом викладача перукарської справи Зяєвої В.А.

Запрошуємо на SHOE DESIGN EVENT 2020……