Вручення дипломів «З відзнакою» випускникам КНУТД

В Актовій залі КНУТД сьогодні зібралось дуже багато гостей: батьків, магістрів, деканів, керівників Університету.

Після урочистого виконання гімну всіх студентів «Гаудеамуса»  та гімну України, ректор Університету Іван Грищенко вручив дипломи «З відзнакою» випускникам факультетів: факультет Дизайну, факультет Індустрії моди, факультет Мехатроніки та комп’ютерних технологій, факультет Хімічних та біофармацевтичних технологій, факультет Економіки та бізнесу, факультет Підприємництва та права, а також Навчально-науковий Інститут інженерії та інформаційних технологій.

Магістрів привітали своїми виступами Михайло Брунський, заслужений артист України, Михайло Твердий, художній керівник Студії Етно-джазу, Тетяна Кисляк, художній керівник Студії народної пісні «Червона калина».

Урочиста подія завершились дружніми вітаннями, обіймами та фото на добру згадку.

30.01.2019