Перемога в олімпіаді "Механотроніка в машинобудуванні 2018"

В Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада "Механотроніка в машинобудуванні 2018" .

Команда  кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки КНУТД посіла ІІІ місце серед 19-ти команд ( з 67-ми учасниками змагань). В олімпіаді взяли участь студенти Ножка С., Ткачев В., Зленко О., Куць Н. Допомагали в суддівстві асистенти Зубович Г. і Кошель О. Тренер-керівник команди к.т.н., доцент Ківа І.Л.

Учасники олімпіади сфотографувались на згадку в конференц-залі КПІ.

Представник фірми FESTO Е. Риженко побажав команді КНУТД успіхів в олімпійському змаганні.

Учасники змагань пройшли напружений етап теоретичного опрацювання конкурсних завдань, де показали високий рівень підготовки і творчий підхід в пошуку нестандартних рішень .

Перевірка та обробка результатів проводилась на кожному з 5-ти етапів  змагань.

Тренер-керівник команди Ківа І.Л. разом з колегами безпосередньо брав участь у суддівстві.

В напруженій боротьбі протягом чотирьох діб команда  кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки КНУТД виборола ІІІ місце. Дякуємо Вам, дорогі студенти. Ви ще раз підтвердили високий рівень рідного університету.