Турнір з волейболу імені Євгена Молодана

Перший день весни виявився за температурними показниками холодним, проте дуже гаряче було на спортивних майданчиках Київського національного університету технологій та дизайну, де 1-го березня відбулися, за підтримки профкому КНУТД, 9-ті  Всеукраїнські змагання «Кубок імені Євгена Молодана» волейболу серед науково-педагогічних працівників і співробітників.

В урочистому відкритті турніру прийняли участь – заступник проректора КНУТД Кожушко Р.Ю., радник ректора Головко Д.Б., голова профкому КНУТД Арабулі А.Т., в.о. декана факультету ПіП Кулак Н.В., завідуюча кафедри фізичного виховання та здоров'я  Дудорова Л.Ю.

Організаторами було вирішено провести турнір з волейболу з метою залучення більшої кількості учасників. І недаремно, оскільки він виявився запеклим і  видовищним. Команди учасниці були поділені на дві групи А і В, де змагалися за круговою системою, потім стикові  зустрічі.

Учасники змагань: КНУТД, КНУ ім. Тараса Шевченко, юридична академія, команда Орхідея, випускники КНУТД та коледж КНУТД.

Група А

Група Б

Випускники КНУТД

Команда Орхідея