Розвиток студентського наукового потенціалу факультету підприємництва та права

Завершується продуктивний період роботи викладачів факультету підприємництва та права  в  галузевих всеукраїнських  конкурсах студентських наукових робіт.  Експерти працювали в закладах вищої освіти усіх куточків України, зокрема в НУ «Одеська юридична академія», Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця, Тернопільському національному економічному університеті, Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, Ужгородському національному університеті.

Цьогорічними науковими здобутками стала перемога студентів факультету підприємництва та права у конкурсах  студентських наукових робіт а саме:

2 місце отримали наукові роботи  під керівництвом проф. Валерії Щербак  студентів 1 курсу магістратури за спеціальністю 076 « Підприємництво, торгівлі та біржової діяльності» Щур Таїсії Владиславівни та Ткача Владислава Сергійовича;

3 місце отримала наукова робота  під керівництвом проф. Людмили Ганущак-Єфіменко студентки 1 курсу магістратури за спеціальністю 076 « Підприємництво, торгівлі та біржової діяльності» Поляк Олександри Вікторівни;

3 місце отримала наукова робота  під керівництвом доц. Олени Ніфатової студентки 4 курсу бакалавріату  Литовки Юлії  Сергівни;

3 місце отримала наукова робота  під керівництвом доц. Ніни Крахмальової студентки 1 курсу магістратури за спеціальністю 076 « Підприємництво, торгівлі та біржової діяльності»  Шенєвої Анастасії Сергіївни.

Дякуємо за продуктивну працю і наполегливість!

Бажаємо непохитної віри у свій успіх та нових звершень на науковій ниві!