Візит делегації з Молдови

Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Печерські каштани» традиційно збирає учасників не лише з України, а й з інших країн. Учасники долають сотні, тисячі кілометрів, щоб спробувати свої сили та отримати можливість стати кращим у своїй професійній діяльності.

У рамках цьогорічного конкурсу Київський національний університет технологій та дизайну відвідала делегація з Молдови (Кишинів) з університету Іона Крянге, факультет винахідницького мистецтва і дизайну на чолі з деканом Анною Сімак, Родика Спатару замдекан, Александр Алаватський викладач, Валеріу Херца викладач.

Гості поділилися своїми враженнями про конкурс «Печерські каштани», обговорили з проректором КНУТД Чабаном В.В. можливі напрямки подальшої співпраці.

Конкурс «Печерські каштани» об'єднує не лише різні покоління, тренди світу моди, але й розмиває геополітичні кордони та сприяє ефективній міжнародній співпраці.

01.06.2019