В КНУТД відбулась зустріч з відомим українським дизайнером ювелірних виробів Станіславом Дрокіним

У Київському національному університеті технологій та дизайну відбулась ексклюзивна зустріч з дизайнером ювелірних виробів Станіславом Дрокіним 24 травня 2019 року. Дизайнер розповів присутнім викладачам кафедри ергономіки та проектування одягу, факультету дизайну проф. Пашкевич К.Л., доц. Винничук М.С., ас. Видолобу Д.В. та студентам спеціальностей «Дизайн аксесуарів та ювелірних виробів» та «Моделювання, конструювання та художнє оздоблення виробів» про свій творчий шлях, поділився результатами своєї творчої діяльності, а саме міжнародним визнанням, перемогами в українських і міжнародних конкурсах з дизайну.

Станіслав Дрокін дав цінні поради студентам щодо творчих експериментів при створенні ювелірних виробів, виділив основні можливі напрямки творчої і професійної діяльності, розповів про необхідні знання і навички для кар’єрного зростання та впізнаваності в світі дизайну.