Відбулася Конференція трудового колективу

В університеті відбулася Конференція трудового колективу Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД), на якій було обговорено та рекомендовані до складу Вченої ради виборних представників з числа працівників університету.

Президія Конференції трудового колективу

На Конференції трудового колективу університету виступив ректор університету Грищенко І.М., який нагадав про історію виникнення університету, окреслив, загрози та ризики закладів вищої освіти в сучасних умовах, та зосередив увагу делегатів на основних напрямах розвитку університету за таких умов.

Делегати Конференції трудового колективу

Усі рекомендовані до складу Вченої ради виборних представників з числа працівників університету були одноголосно підтримані делегатами Конференції трудового колективу.