Компанія eco2heat в Центрі енергоефективності

Центр енергоефективності (ЦЕ) відвідали представники німецької компанії eco2heat в рамках продовження конференції «Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні - енергоефективність в будівлях з фокусом на сонячну енергію». Німецьки гості були дуже враженні наскільки важлива тема енергоефективності для нашого університету, високо оцінили оснащення ЦЕ та можливості навчання на сучасному обладнані як студентів, так і спеціалістів, що хочуть підвищити свою кваліфікацію.

Компанія eco2heat більше 10 років є виробником енергоефективних рішень для опалення, а саме інфрачервоних обігрівачів працюючих по запатентованій технології на довжині хвилі 10.000 нанометрів.

Під час переговорів компанія висловила попереднє бажання співпрацювати з нашим університетом та розмістити в ЦЕ стенд для демонстрації переваг використання новітніх технологій опалення, що у свою чергу дозволить підвищити якість навчання в центрі.

Детальна інформація щодо продукції компанії на сайті: www.eco2heat.com