Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020

Київський національний університет технологій та дизайну взяв активну участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні: «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020», який проходив з 18 по 22 травня.

У другий день марафону обговорювались питання, присвячені освітній діяльності у сфері енергоефективності, саме тому локацією для його проведення був обраний Центр енергоефективності нашого університету.

В якості експертів від університету виступили Панасюк Ігор Васильович – д.т.н., професор, академік Академії інженерних наук України та Української технологічної академії, директор Навчально-наукового інституту інженерії та інформаційних технологій, який розповів слухачам про можливості та актуальність навчання на кафедрах університету, та Козленко Анатолій Михайлович директор Центру управління енергоефективністю, з презентацією про можливості навчання енергоменеджерів і енергоаудиторів на базі сучасної Навчально-наукової лабораторії «Центр енергоефективності».

Загалом під час заходу учасники дізналися про важливі питання формування та реалізації державної політики у сфері енергоефективності та енергозбереження, ознайомилися з успішними кейсами енергоефективності у промисловості, будівництві, житлово-комунальному господарстві та соціальній сферах, а з можливостями залучення інвестицій у проекти з підвищення енергоефективності, відновлюваної енергетики та іншими.