Засідання міжкафедрального наукового семінару у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.06

23 вересня 2020 р. о 13.30

БАРИЛКА Сергія Віталійовича

на тему: «РОЗВИТОК НАУКОВИХ ОСНОВ БЕЗКОНТАКТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВИЗНАЧЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ У ТЕКСТИЛЬНІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ»

Робота виконана у Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Науковий консультант

Здоренко Валерій Георгійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки КНУТД.

Рецензенти:

Галавська Людмила Євгеніївна, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології та дизайну текстильних матеріалів КНУТД.

Щербань Володимир Юрійович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук та технологій КНУТД.

Гараніна Ольга Олександрівна, доктор технічних наук, доцент,  в.о. завідувача кафедри конструювання і технології виробів із шкіри КНУТД.