Повідомлення про прилюдний захист дисертації Первої Наталії Володимирівни на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.18.18 – Технологія взуття шкіряних виробів і хутра, який відбудеться 7 жовтня  2020 року о 10 годині в залі засідань ректорату (1-й корпус, 3-й поверх).

Науковий консультант: доктор технічних наук, проф. Андреєва О.А., професор кафедри біотехнології, шкіри та хутра

Офіційні опоненти:

доктор технічних наук, професор Ліщук В.І., генеральний директор ПрАТ «Чинбар»;

доктор технічних наук, доцент Щуцька Г.В., директорка Державного вищого навчального закладу «Київський фаховий коледж прикладних наук»,

доктор технічних наук, доцент Поліщук О.С., завідувач кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Хмельницького національного університету.

Вчений секретар спецради Д 26.102.03                                  Плаван В. П.