КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ, ПОЛІТОЛОГІЇ ТА УКРАЇНОЗНАВСТВА ВІТАЄ РІДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ З 90-РІЧЧЯМ!

Київський національний університет технологій та дизайну – один із провідних закладів вищої освіти України, відомий своїми науковими доробками, знаними випускниками, науково-педагогічними працівниками та методами роботи далеко за межами країни.

Гуманітарна складова освіти випускників КНУТД забезпечується кафедрою філософії, політології та українознавства, яка є структурним підрозділом Інституту права та сучасних технологій навчання.

З нагоди 90-річчя Університету та з метою популяризації його діяльності кафедрою опубліковано наукові статті:

«Роль соціогуманітарної освіти в духовному розвитку особистості (до 90-річчя Київського національного університету технологій та дизайну)» (Власюк Т.М., Сакун А.В., Черняк Д.С., Кадлубович Т.І.),

«Київський національний університет технологій та дизайну – один із найстаріших закладів вищої освіти України технологічного профілю: історія створення та сьогодення» (Сакун А.В., Проданюк Ф.М., Черняк Д.С.).

З нагоди 90-річчя КНУТД та підтримки Університету кафедрою підготовлено монографію «Процеси гуманізації та гуманітаризації освіти».

Серед студентів проведено

конкурс презентацій «КНУТД – крок до успіху. Студенти про успішних випускників та вчених КНУТД».

конкурс есе та віршів «Мій університет»,

конкурс пам’ятної художньої листівки з символікою університету (найкращі роботи експонуються в музеї КНУТД).

Із 90-річчям КНУТД

У пошуках й трудах приходять дати,

Як поклик до натхнення і завзять.

Нам є пишатись чим і є нам що згадати.

В нас ювілей, тож нумо всі вітати!

Знання і досвід у життя влилися,

В храм знань заходить плем’я молоде.

Пишайсь, Вкраїно, і святкуй, столице,

Бо є той виш, що зветься КНУТД.

Тож у святковій урочистій тиші

Устаньмо дружньо у єдиний ряд.

І повторім, щоб чулося гучніше:

Наш КНУТД – хвала тобі! Віват!

(Михайлів Ольга, гр. БГР-2-19)