ПРИВІТАННЯ декана факультету дизайну всім співробітникам

В передноворічні дні ми, за традицією, підводимо підсумки року, що уходить, будуємо плани на майбутнє і завжди віримо, що в наступному році життя зміниться на краще! Хочу привітати Вчену раду, усіх співробітників факультету з роком, що настає.

Нещодавно на Вченій Раді факультету ми детально говорили про проблеми та надбання, підводили підсумки та ставили нові завдання розвитку наукової та мистецької складової нашого факультету. До основних завдань одноголосно було віднесено:

• подальше підвищення якості кадрового забезпечення викладачів; підготовка кадрів шляхом залучення молоді в аспірантуру та докторантуру;
  • продовження роботи по виконанню цільових показників кафедр та факультету, активна участь викладачів у науковій та мистецько-творчої складової відповідно до вимог сучасності, вподобань студентів та тенденцій розвитку сучасної науки та мистецтв;
  • удосконалення роботи всіх підрозділів у дистанційному режимі відповідно викликів сьогодення;
  • продовження роботи щодо отримання категорії А науково-фахового журналу «Art and design» (категорія Б), фаховість з мистецтвознавства та технічних наук;
  • активна участь викладачів та студентів у академічній мобільності, проектах Еразмус Плюс з Ясським технічним університетом імені Георгія Асакі (Румунія), Школою дизайну Балтійської Міжнародної академії, м. Рига (Латвія),  роботі викладачів кафедр у проекті з Технологічним університетом в м. Цілу (КНР);
  • тому актуальною проблемою є мовна підготовка викладачів факультетів, заохочення до вивчення іноземних мов, отримання сертифікату рівня Б2;

та ще багато завдань. Але, на жаль, не кожен з працівників, в першу чергу, викладачів, відчувають темп та вимоги часу, не виконують навіть свої прямі доручення, що потрібно негайно виправити. Саме тому, усім співробітникам факультету слід активно долучитися до виконання конкретних кроків розвитку. Хочу висловити щиру подяку завідувачам кафедр, всім співробітникам факультету за плідну роботу в нашій красивій справі – освіті та вихованні молоді.

Хочу виразити щиру вдячність всім колегам і привітати з Наступаючим Новим 2021 роком ректорат, працівників інших факультетів, інститутів, коледжів КНУТД. Дякуємо Вам, шановний пане ректоре Іване Михайловичу! Ви завжди прагнете розвитку дизайнерського напряму в університеті, и ми теж завжди готові до подальшої плідної роботи.

Новий рік – це не лише початок нового календаря! Це нові надії, успіхи, перемоги! Ми впевнено дивимось у майбутнє и для оптимізму в нас є всі підстави – зрозумілі і конкретні плани розвитку та реальні можливості втілення їх в життя.

Хай в новому році нашими постійними супутниками будуть вдача й гарний настрій, здоров’я, хай радість ніколи не покидає нас.

Хай в оселях буде достаток, в родинах мир та любов!

Хай 2021 рік стане роком нових творчих задумів, професійних досягнень, фінансової стабільності.

Декан факультету дизайну,

д.т.н., проф., Лауреат державної премії

України в галузі науки і техніки

Колосніченко М.В.