Відбулася Конференція трудового колективу

В університеті відбулася в онлайн Конференція трудового колективу Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД), на якій було обговорено та затверджені звіт ректора за 2020р. та Колективний договір на 2021–2023 роки між адміністрацією та трудовим колективом Київського національного університету технологій та дизайну.

Конференція трудового колективу

На Конференції трудового колективу університету виступив ректор університету Грищенко І.М., який надав звіт про діяльність університету за 2020р., представив фільм про здобутки університету та зосередив увагу делегатів на основних напрямах розвитку університету на наступний рік.

Голова первинної профспілкової організації університету Арабулі А.Т. надав інформацію щодо змін та пропозицій до Колективного договору.

Усі питання, які розглядалися Конференцією трудового колективу, були одноголосно підтримані делегатами.

27.12.2020