Високий професіоналізм Івана Фролова відзначений премією Best Fashion Awards 2020

Високий професіоналізм і креативність асистента кафедри ергономіки і дизайну Київського національного університету технологій та дизайну Івана Фролова підтверджений Національною щорічною премією Best Fashion Awards в галузі моди, започаткованою у 2010 році Ukrainian Fashion Week та журналом Zefir.

Відомий український дизайнер та засновник бренду FROLOV вкотре отримує цю професійну премію, здобувши перемогу в номінації «Прорив року» 2020 року.

Досягнення нашого талановитого випускника Івана Фролова відзначені премією Best Fashion Awards  у  2014 р. в номінації «Відкриття року», у 2015-2019 рр. – в номінації «Найкраща fashion-постановка», що сприяє розвитку моди, побудові фешн-індустрії в країні та створенню позитивного іміджу КНУТД в Україні та за кордоном.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо успіху та подальших творчих звершень!