МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР для проведення попередньої експертизи дисертацій за спеціальністю 051 – Економіка (Спеціалізована вчена рада Д 26.102.05)

16  лютого 2021 року об 11:00 у залі засідань КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар з розгляду та обговорення дисертаційної роботи:

БЄЛЯЛОВА ТАЛЯТА ЕНВЕРОВИЧА на тему «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЯК ЦЕНТРУ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ», представленої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 051 – Економіка.

Місце роботи здобувача: доцент кафедри економіки та сфери обслуговування КНУТД.

Науковий консультант: Грищенко Іван Михайлович, доктор економічних наук, професор, академік НАПН України, Заслужений працівник освіти України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, ректор Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Рецензенти:

Ольшанська Олександра Володимирівна, доктор економічних наук, професор, декан факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки та сфери обслуговування Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Міжкафедральний науковий семінар організовує кафедра економіки та сфери обслуговування КНУТД.

Голова міжкафедрального наукового семінару, д.е.н., професор, проректор з наукової та інноваційної діяльності КНУТД Ганущак-Єфіменко Л.М.

Секретар міжкафедрального наукового семінару, к.е.н., доцент, доцент кафедри підприємництва та бізнесу КНУТД Гончаренко І.М.

Голова семінару

доктор економічних наук, професор