Зустріч викладачів кафедри КІТВТ з майбутніми абітурієнтами КНУТД

8 лютого 2021 року відбулась зустріч викладачів кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій та вимірювальної техніки  з учнями 11-их класів середньої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 66 Дніпровського району м. Києва.

Перед учнями виступили та розповіли про досягнення кафедри КІТВТ  завідувач кафедри проф. Здоренко В.Г., доценти Ківа І.Л., Барилко С.В., Дроменко В.Б.

Фото 1. Доцент Барилко С.В. знайомить майбутніх абітурієнтів з перспективами оволодіння спеціальністю 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Фото 2. Доцент Ківа І.Л. розповідає учням СЗШ № 66  про сучасний стан розвитку кафедри КІТВТ та її досягнення.

Фото 3. Доценти Ківа І.Л. та Барилко С.В. знайомлять майбутніх абітурієнтів з системою методів навчання кафедри КІТВТ.

Фото 4. Зав. каф. проф. Здоренко В.Г. та доцент Ківа І.Л. відповідають на питання учнів СЗШ № 66.

Учні середньої загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 66 Дніпровського району м. Києва були запрошені до КНУТД для детального ознайомлення з кафедрою КІТВТ.