Студенти нашого університету допомогли підготувати стадіон Динамо до проведення матчів УПЛ та Ліги Європи УЄФА

На прохання футбольного клубу “Динамо” Київ  студенти Київського національного університету технологій та дизайну взяли активну участь у підготовці стадіону “Динамо” імені В. Лобановського до проведення матчів УПЛ та Ліги Європи УЄФА.

Допомогти технічному персоналу клубу в прибиранні значних обсягів опадів снігу території спортивної площадки і трибун вирушили члени студентського самоврядування п’ятого і сьомого гуртожитків КНУТД. Очолив робочу групу викладач кафедра фізичного виховання і здоровья Черновський Сергій Михайлович.

У перервах між роботою волонтери мали можливість відпочити і зігрітися в розгорнутому тепловому пункті і насолодитися безкоштовними гарячими напоями.

Висловлюємо вдячність студентам за допомогу та сприяння у розвитку фізичної культури і спорту молоді.

13.02.2021