Прилюдний захист дисертації Дудорової Тетяни Юріївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації Дудорової Тетяни Юріївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», який відбудеться 12 березня 2021 року о 14.00 годині в залі засідань ректорату (1-й корпус, 3-й поверх).

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Щербак В.Г., професор кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.010:

Голова ради:

Біловодська Олена Анатоліївна, д.е.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Денисенко Микола Павлович, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Ніфатова Олена Михайлівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Птащенко Олена Валеріївна, д.е.н., доцент, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Науменко Марія Олексіївна, к.е.н., доцент, Національна академія Національної гвардії України.

Голова спецради ДФ 26.102.010                                                    Олена БІЛОВОДСЬКА