Інформаційні заходи з питань користування ресурсами ScienceDirect

До уваги науковців!

Інформаційні заходи з питань користування ресурсами ScienceDirect

З 17 лютого 2021 р. українським користувачам надано доступ до спеціального порталу (доступ за посиланням: https://www.elsevier.com/pl-pl/solutions/sciencedirect/ukraine), де буде публікуватися інформація українською мовою про ресурси платформи ScienceDirect, з питань їх використання. Заплановані тренінги та вебінари відбудуться в лютому-квітні 2021 р. Участь у вебінарах безкоштовно. Розклад вебінарів регулярно публікується на інформаційному порталі: «Elsevier Online Training Hub. Central and Eastern Europe. Webinars in Local Languages» у розділі для українських користувачів.

На сайті НТБ КНУТД розташований банер ScienceDirect.  Доступ до повних текстів БД «ScienceDirect» здійснюється в локальній мережі університету.

Нагадуємо, що доступ до платформи ScienceDirect діє з січня по грудень 2021 року.

27.02.2021