Прилюдний захист дисертації Шмельової Олександри Євгеніївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації Шмельової Олександри Євгеніївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 022 Дизайн, який відбудеться 16 березня 2021 року об 11-00 у залі засідань 1-0114 (1 корпус, 1 поверх).

Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Сафронова О.О., завідувач кафедри дизайну інтер’єру і меблів Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.009:

Голова ради:

Абизов Вадим Адільєвич, д. арх., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Пашкевич Калина Лівіанівна, д.т.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Колосніченко Олена Володимирівна, д. мист., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Кузнецова Ірина Олексіївна, д. мист., професор, Видавничо-поліграфічний інститут НТУУ «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського.

Мартинов Вячеслав Леонідович, д.т.н., професор, Київський національний університет будівництва і архітектури.

Голова спецради ДФ 26.102.009                                                   Вадим АБИЗОВ