Прилюдний захист дисертації Несенюка Євгена Сергійовича на здобуття наукового ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації Несенюка Євгена Сергійовича на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка, який відбудеться 30 березня 2021 року о 11-00 годині в залі засідань ректорату (1-й корпус, 3-й поверх).

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Тарасенко Ірина Олексіївна, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.011:

Голова ради:

Ольшанська Олександра Володимирівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Денисенко Микола Павлович, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Касич Алла Олександрівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Маргасова Вікторія Геннадіївна, д.е.н., професор, Національний університет «Чернігівська політехніка».

Рєпіна Інна Миколаївна, д.е.н., професор, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Голова спецради ДФ 26.102.011                                                    Олександра Ольшанська