Повідомлення про прилюдний захист дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.05

Прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук відбудеться 29 квітня 2021 року о 12-00 годині у конференц-залі КНУТД (ауд. 1-0114), 1 корпус, 1-й поверх:

Кирилко Наталії Миколаївни на тему „Організація виставкової діяльності в системі управління інноваційним розвитком підприємств легкої промисловості” за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Касич Алла Олександрівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та публічного адміністрування Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

П’ятницька Галина Тезіївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету МОН України;

Шинкаренко Наталія Валентинівна,, кандидат економічних наук,  доцент кафедри маркетингу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», м. Дніпро, МОН України.

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                 Мельник А.О.