Повідомлення про прилюдний захист дисертації у спеціалізованій вченій раді Д 26.102.05

Прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук відбудеться 29 квітня 2021 року о 10-00 годині у конференц-залі КНУТД (ауд. 1-0114), 1 корпус, 1-й поверх:

Батрак Ольги Володимирівни на тему „Фінансова діагностика в системі антикризового управління підприємств швейної промисловості” за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Науковий керівник:

Тарасенко Ірина Олексіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну МОН України.

Офіційні опоненти:

Череп Алла Василівна, доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету Запорізького національного університету МОН України;

Косова Тетяна Дмитрівна,, доктор економічних наук,  професор, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Національного авіаційного університету МОН України.

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                 Мельник А.О.