Прилюдний захист дисертаційної роботи в спеціалізованій вченій раді Д 26.102.05

Прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук відбудеться 14 травня 2021 року о  10-00 годині у конференц-залі КНУТД (ауд. 1-0114), 1 корпус, 1-й поверх:

1.     Бєлялов Талят Енверович на тему „Теоретико-методологічні засади розвитку підприємницького університету як центру інноваційних технологій” за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

Науковий консультант: Грищенко Іван Михайлович, доктор економічних наук, професор, академік НАПН України, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України, заслужений працівник освіти України, ректор Київського національного університету технологій та дизайну МОН України

Роботу виконано в Київському національному університеті технологій та дизайну  МОН України

Офіційні опоненти:

Романовський Олександр Олексійович, доктор економічних наук, професор, ректор Українсько-американського університету „Конкордія”;

Рєпіна Інна Миколаївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри бізнес-економіки та підприємництва ДВНЗ «Київський національний економічний університет  ім. Вадима Гетьмана»;

Гавкалова Наталія Леонідівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця.

Вчений секретар

спеціалізованої вченої ради Д 26.102.05                                          Мельник А.О.