Вперше у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувається вручення Дипломів доктора філософії

В Україні в 2020 році розпочався експеримент з атестації докторів філософії, які навчалися за новими PhD-програмами, через разові спеціалізовані вчені ради.

Передусім, разові спеціалізовані вчені ради відрізнялися від постійно діючих тим, що створювалися безпосередньо для розгляду конкретної роботи. Попри те, що у них входила менша кількість науковців, їхня робота була ефективною, оскільки усі члени разової спеціалізованої вченої ради були спеціалістами з тем, які захищалися в нашому університеті.

Рішення разових спеціалізованих вчених рад затвердила Атестаційна колегія МОН України. Здобувачі ступеня доктора філософії, які взяли участь в експерименті, одержують вперше дипломи доктора філософії у Київському національному університеті технологій та дизайну .

З 19 по 26 листопада 2020 року відбулося 7 захистів дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії відповідно до Порядок проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії (Постанова КМУ від 6 березня 2019 р. № 167).

Першими здобувачами, які захистили дисертаційні роботи та одержують Дипломи доктора філософії, стали:

• Ігнатенко Олександр Степанович Спеціальність 051 Економіка. Науковий керівник д.е.н., проф., академік НАПН України Грищенко І.М.
  • Савчук Настя Павлівна Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Науковий керівник д.е.н., проф. Щербак В.Г.
  • Забашта Євген ЮрійовичСпеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Науковий керівник д.е.н., доц. Ареф’єв С.О.
  • Токар Галина Миколаївна Спеціальність 182 Технології легкої промисловості. Науковий керівник д.т.н., проф. Остапенко Н.В.
  • Кучеренко Єлизавета Володимирівна Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія. Науковий керівник д.т.н., проф. Плаван В.П.
  • Безсмертна Вікторія Ігорівна Спеціальність 182 Технології легкої промисловості. Науковий керівник д.т.н., проф. Галавська Л.Є.
  • Іванов Ігор Олександрович Спеціальність 132 Матеріалознавство. Науковий керівник д.т.н., проф. Супрун Н.П.

Бажаємо нових наукових здобутків!!!!