Прилюдний захист дисертаційної роботи в спеціалізованій вченій раді Д 26.102.06

28 квітня 2021 р. о 1300

у конференц залі (1-й корпус, ауд. 1-0114) на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.102.06

Відбудеться публічний захист дисертації

наукового співробітника аналітично-дослідної випробувальної лабораторії (АДВЛ) «Текстиль-ТЕСТ»  Київського національного університету технологій та дизайну

Харченко Юлії Михайлівни

на тему: «Забезпечення технічного рівня одягу для професійного спортивного фехтування»,

поданої на здобуття наукового ступеня

кандидата технічних наук за спеціальністю

05.18.19 – технологія текстильних матеріалів, швейних і трикотажних виробів

Науковий керівник:

к.т.н., доцент Білоцька Лариса Борисівна, доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Київського національного університету технологій та дизайну.

Офіційні опоненти:

д.т.н., проф. Захаркевич Оксана Василівна, професор кафедри технології і конструювання швейних виробів Хмельницького національного університету.

д.т.н., проф. Щербань Юрій Юрійович, академік міжнародної академії інформатизації, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заступник директора з навчально-методичної роботи Київського фахового коледжу прикладних наук.

С дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці КНУТД (2-й поверх, корп. 1).

Подключиться к конференции Zoom

Код доступа: 1Jb411