Стипендії на навчання в Берліні

Шановні студенти!

Інформуємо, що Стипендіальна програма міжнародної досконалості (IES) надає студентам можливість поглибити свої знання в найкращих німецьких університетах (HU Berlin, FU Berlin, HWR Berlin, University of Potsdam). Протягом 6-місячного перебування стипендіати зможуть брати активну участь у житті асоціації, відчують німецьку культуру, живучи у німецькомовній родині, а також під час участі у культурних заходах та світських зустрічах. Крім того, стипендіати зможуть брати участь у супровідних та розвиваючих заходах програми. Учасниками програми керує досвідчена команда. Для швидкої та плавної адаптації в Берліні стипендіати отримують висококваліфіковані рекомендації.

Навчання в університеті

Стипендіати отримують місце у Вільному університеті Берліна або Берлінському університеті Гумбольдта. Навчальна програма обмежена лише одним семестром. Зимовий семестр починається 1 жовтня і закінчується 31 березня наступного року. Літній семестр починається 1 квітня і закінчується 30 вересня.

Подання заявок: зимовий семестр (з 1 жовтня по 15 грудня),  літній семестр (з 1 квітня по 15 червня).

Вимоги до кандидатів

1. Бути студентом (бакалавром, магістром або аспірантом) на момент початку отримання стипендії.

2. Вік – не старше 28 років на момент початку отримання стипендії.

3. Усі галузі знань.

4. Знання німецької мови на рівні B1 або знання англійської мови на рівні B2.

5. Активна студентське життя (громадське, спортивне тощо).

Детальна інформація доступна за посиланням: https://en.copernicusberlin.de/ies