Прилюдний захист дисертації Лю Цзянсінь на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Декоративне оздоблення в дизайні одягу: художні засоби, інноваційні технології» Лю Цзянсінь на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 022 Дизайн, який відбудеться 03 червня 2021 року о 1000 у конференц-залі КНУТД (ауд. 1-0114).

Науковий керівник:

Пашкевич Калина Лівіанівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри ергономіки і дизайну Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.018:

Голова ради:

Колосніченко Олена Володимирівна, д.мист., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Чупріна Наталія Владиславівна, д.мист., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Струмінська Тетяна Володимирівна, к.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Чепелюк Олена Валеріївна, д.т.н., професор, Херсонський національний технічний університет.

Краснюк Лариса Володимирівна, к.т.н., доцент, Хмельницький національний університет.

Голова спецради ДФ 26.102.018                                                   Олена КОЛОСНІЧЕНКО