Прилюдний захист дисертації Бутенко Оксани Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Технології одержання композиційних покриттів для захисту від електромагнітного випромінювання на водній та безводній основі» Бутенко Оксани Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 161 Хімічні технології та інженерія, який відбудеться 7 червня 2021 року об 1100 у залі засідань  ауд. 1-0141 (1 корпус, 1 поверх).

Науковий керівник: Барсуков В’ячеслав Зіновійович, доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри електрохімічної енергетики та хімії Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.016:

Голова ради:

Савченко Богдан Михайлович, д.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Кизимчук Олена Павлівна, д.т.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Арабулі Світлана Іванівна, к.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Глива Валентин Анатолійович, д.т.н., професор, Національний авіаційний університет.

Горєлов Борис Михайлович, д.ф-м.н., Інститут хімії поверхні НАН України.

Голова спецради ДФ 26.102.016                                                    Богдан Савченко

22.05.2021