Прилюдний захист дисертації Колесник Тетяни Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Розробка технології виробництва шкіряного пергаменту» Колесник Тетяни Олександрівни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 182 Технології легкої промисловості, який відбудеться 9 червня  2021 року о 1100 у конференц-залі КНУТД (1 корпус, 3 поверх).

Науковий керівник: Андреєва Ольга Адіславівна, доктор технічних наук, професор, професор кафедри біотехнології, шкіри та хутра Київського національного університету технологій та дизайну

Голова ради:

Ліщук Віктор Іванович, д.т.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Первая Наталія Володимирівна, д.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Охмат Олена Анатоліївна, к.т.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Козарь Оксана Петрівна, д.т.н., професор, Мукачівський державний університет.

Хлєбнікова Наталія Борисівна, к.т.н., Черкаський державний бізнес-коледж

Голова спецради ДФ 26.102.019                                                    Віктор ЛІЩУК