ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В КИЇВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Щороку, в кожен третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки — всеукраїнське свято, покликане зберегти та популяризувати традиції нашої країни, зокрема, носіння національного одягу в повсякденному житті.

20 травня 2021 року в Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося святкування ювілейного 15-го «Дня вишиванки»! Студентство та колектив університету традиційно в цей день продемонстрували різноманіття яскравих і неповторних вишитих суконь, сорочок та різноманітних аксесуарів. Вишиванка, незалежно від  кольору і стилю, залишається у моді!

Вітання зі святом та щирі побажання студентству та працівникам університету пролунали від ректора Івана Грищенка.

Виступи вокально-театральних та хореографічних студій Центру культури та мистецтв разом із флешмобом студентів підтримали святковий настрій та наповнили серця щасливими посмішками усіх присутніх.

Щиро вітаємо усіх з ювілейним Днем вишиванки!

Бажаємо усім міцного здоров’я та щасливої долі!