ВІТАЄМО ФІНАЛІСТІВ МІЖНАРОДНОГО ЗМАГАННЯ CREATIVE SPARK BIG IDEA CHALLENGE 2021!

Команда факультету економіки та бізнесу під наставництвом директора Інституту інтернаціоналізації вищої освіти та науки КНУТД Олега Шевченка та науковим керівництвом доцента кафедри економіки та сфери обслуговування Валерії Костинець вийшла у фінал міжнародного змагання Creative Spark Big Idea Challenge 2021 із конкурсним стартапом студентського кафе здорового харчування!

Проєкт наших студентів виявився цікавим та вражаючим для суддів, а тому ми щиро бажаємо нашим студентам втілити в життя цей стартап!

Склад команди нашого факультету:

Наталія Лесюта, студентка 4 курсу, спеціальність 051 «Економіка»

Олександра Малюшенко, студентка 3 курсу, спеціальність 073 «Менеджмент»

Аніта Асцатрян, студентка 3 курсу, спеціальність 073 «Менеджмент»

Анна Чмир, студентка 2 курсу, спеціальність 241 «Готельно-ресторанна справа»

Учасники команди

Наступними етапами змагання буде обрання проєкту - призеру глядацьких симпатій (5-18 липня) та оголошення переможців 30 липня!

Вітаємо дівчат та усіх причетних із виходом у фінал та щиро бажаємо перемоги!