Роботи студентів кафедри художнього моделювання костюма КНУТД відзначені дипломами!!!

У Музеї Михаїла Булгакова в Києві відкрилася виставка театральних ескізів і костюмів, виконаних для вистави «Спіймати Агафоклу» групою студентів КНУТД і британського Birmingham City Institute of Jewellery, Fashion and Textiles. Керівництво музею в особі Людмили Губіанурі та Ірини Воробйової нагородило дипломами студентів та кураторів кафедри художнього моделювання, які брали участь в підготовці театральної вистави. Дипломами нагороджені також студенти з Бірмінгема і їх куратор - Наталія Рожин, випускниця КНУТД і лектор Birmingham City University.

Спільний творчий проект закріплений договором про співпрацю і передбачає нові мистецькі акції, а також надання консультативних послуг - з боку кафедри, і підтримку в організації студентських практик - з боку музею.

02.07.2021