Вакцинація у Київському національному університеті технологій та дизайну

У п’ятницю, 2 липня 2021 року у Київському національному університеті технологій та дизайну розпочалася добровільна вакцинація співробітників університету. Це відбулось за ініціативи голови Профкому КНУТД Арсенія Арабулі та за сприяння ректорату в особі ректора, академіка НАПН України Івана Грищенка.

Мобільна бригада від Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Печерського району м. Києва оперативно і на високому професійному рівні проводила реєстрацію, огляд та щеплення працівників КНУТД вакциною “Phizer”. Всі ті, хто бажав вакцинуватися, заповнювали бланк інформованої згоди. Варто зазначити, що вакцина “Pfizer” призначена для пріоритетної вакцинації працівників закладів вищої освіти від COVID-19 за рішенням оперативного штабу МОЗ України.

Бажаємо здоров’я!

03.07.2021