Студенти нашого університету здобули військову освіту та офіцерські звання

24 липня 2021р. у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулась урочиста подія – склали Військову присягу на вірність українському народові випускники кафедри військової підготовки. Цього року військові звання отримали 439 юнаків та дівчат з понад 50 закладів вищої освіти. Серед них майже 60 студентів нашого університету, які проходили підготовку у Навчально-науковому комплексі військової підготовки Київського національного університету технологій та дизайну за військово-обліковою спеціальністю «Організація продовольчого, речового, шкіперського і торгівельно-побутового забезпечення».

З визначною подією випускників привітали: заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Радіон Тимошенко, Заслужений працівник освіти України, ректор Державного Університету Телекомунікацій генерал-полковник Володимир Толубко, голова екзаменаційної комісії, Герой України підполковник Євген Межевікін, проректор з науково-педагогічної діяльності КНУТД Оксана Моргулець, помічник ректора КНУТД з військової підготовки та патріотичного виховання Вячеслав Попельний, представники ректоратів інших закладів вищої освіти, батьки, рідні та близькі студентів.

Під час заходу були проведені показові виступи тактичних підрозділів різних родів військ, надання долікарської медичної допомоги, виступ команди рукопашного бою. Випускники продемонстрували стройову виправку та виконали стройові прийоми. Родзинкою свята став флешмобом за участю всіх випускників під пісню “Патріотична Україна”, яку виконав сам автор, співак та композитор, заслужений артист України Юрій Васильківський.

Підготовку офіцерів запасу в нашому університеті було розпочато майже 70 років тому, і за цей час військову спеціальність та звання здобули десятки тисяч офіцерів запасу. Сьогодні студенти КНУТД мають можливість отримати військову освіту паралельно з навчанням в університеті. Це значно розширює можливості працевлаштування та подальшої кар’єри наших випускників, адже наявність військової підготовки дозволяє працювати в збройних силах України, міністерстві внутрішніх справ, службі безпеки України, прокуратурі, національній гвардії України та інших структурах.

Щиро вітаємо наших випускників з визначною подією та запрошуємо всіх студентів університету отримати військову освіту. Детальну інформацію щодо вступу ви знайдете на нашому сайті.

28.07.2021