Привітання випускниці КНУТД - українській стрілкині Олені Костевич з бронзовою медаллю на Олімпіаді-2020 від ректора університету!

ШАНОВНА ПАНІ ОЛЕНО!

Сьогодні уся Україна, затаївши подих, очікуючи успіху та високих нагород від Олімпійської збірної України на Олімпіаді-2020 в Токіо,  щиро вітає Вас пані Олено,  з отриманням неоціненної для нашої держави заслуженої нагороди!

Від себе особисто та  усіх  викладачів і науковців Київського національного університету технологій та дизайну, причетних до Вашого академічного становлення в нашому університеті, яке є підтвердженням Вашого багатогранного та цілеспрямованого характеру, бажаємо Вам подальшого успішного життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних спортивних та наукових цілей!

Від усієї душі бажаємо Вам  не зупинятися на цій перемозі  та впевнено крокувати до нових вершин, гідно тримаючи Прапор України на міжнародних спортивних аренах світу, сміливо і рішуче рухаючись вперед та  долати будь-які перешкоди на шляху!

З повагою,

Іван ГРИЩЕНКО

Ректор КНУТД,

Академік НАПНУ, проф. д.е.н.

30.07.2021