ПРИЗНАЧЕННЯ ІМЕННОЇ СТИПЕНДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ 2021 РОКУ МОЛОДОМУ ВЧЕНОМУ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 14 липня 2021 року № 1641-IX "Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук" та подання Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій у 2021 році призначено іменну стипендію Верховної Ради України доктору технічних наук, доценту кафедри технології та дизайну текстильних матеріалів Київського національного університету технологій та дизайну Редько Яні Володимирівні, для виконання наукової (науково-технічної) роботи: «Нанотехнології створення інноваційних текстильних матеріалів зі спеціальними властивостями».

Бажаємо Яні Володимирівні плідної роботи та отримання вагомих результатів у виконанні наукових досліджень!

17.08.2021