Вітаємо Василя КРЕМЕНЯ з нагородою!

Святкові заходи на головній площі країни з нагоди 30-річчя Незалежності України охопили фантастичні театральні дійства, неймовірний парад військової техніки та нагородження видатних українців. Київський національний університет технологій та дизайну пишається президентом НАПН України, Міністром освіти і науки України (2000-2005рр.), Головою наглядової ради КНУТД академіком Василем КРЕМЕНЕМ.

Під час урочистостей Президент України вручив – за відданість професійній діяльності, патріотизм та шанування принципів правової держави – Василю Кременю Орден Ярослава Мудрого ІІІ ступеня.

Колектив КНУТД приєднується до привітань і щиро бажає нових звершень, міцного здоров’я та життєвої наснаги! Дякуємо Вам за відданість справі!

25.08.2021