Прилюдний захист дисертації Бірюкової Юлії Андріївни на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Управління розвитком туристичного готельного бізнесу в Україні» Бірюкової Юлії Андріївни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 Економіка, який відбудеться 12 жовтня 2021 року о 1000 у залі засідань  ректорату (1 корпус, 3 поверх).

Науковий керівник: Денисенко Микола Павлович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки та сфери обслуговування Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.023:

Голова ради:

Ольшанська Олександра Володимирівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Борецька Наталія Петрівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Костинець Валерія Володимирівна, к.е.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Готра Вікторія Вікторівна, д.е.н., професор, Державний вищій навчальний заклад "Ужгородський національний університет".

Птащенко Олена Валеріївна, д.е.н., доцент, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Голова спецради ДФ 26.102.023                                                  Олександра ОЛЬШАНСЬКА