Прилюдний захист дисертації Гуліної Олени Дмитрівни на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Управління кластерним розвитком туристично-рекреаційного підприємництва на засадах маркетингу» Гуліної Олени Дмитрівни на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, який відбудеться 13 жовтня 2021 року о 1300 у залі засідань  ректорату (1 корпус, 3 поверх).

Науковий керівник: Щербак Валерія Геннадіївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри підприємництва та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.021:

Голова ради:

Денисенко Микола Павлович, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Ніфатова Олена Михайлівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Птащенко Олена Валеріївна, д.е.н., доцент, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Окландер Тетяна Олегівна, д.е.н., професор, Одеська  державна академія будівництва та архітектури

Голова спецради ДФ 26.102.021                                                    Микола ДЕНИСЕНКО