Прилюдний захист дисертації Давуда Асема Джамала на здобуття ступеня доктора філософії

Повідомлення про прилюдний захист дисертації «Інтегровані бізнес структури як основа розвитку підприємництва в Україні» Давуда Асема Джамала на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, який відбудеться 13 жовтня 2021 року о 1300 у залі засідань  ректорату (1 корпус, 3 поверх).

Науковий керівник: Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна, доктор економічних наук, професор, проректор Київського національного університету технологій та дизайну.

Члени спеціалізованої вченої ради ДФ 26.102.024:

Голова ради:

Ніфатова Олена Михайлівна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Рецензенти:

Щербак Валерія Геннадіївна, д.е.н., професор, Київський національний університет технологій та дизайну.

Гнатенко Ірина Анатоліївна, д.е.н., доцент, Київський національний університет технологій та дизайну.

Опоненти:

Кукса Ігор Миколайович, д.е.н., професор, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва.

Жигалкевич Жанна Михайлівна, к.е.н., доцент, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Голова спецради ДФ 26.102.024                                                  Олена Ніфатова