Похід вихідного дня для студентів КНУТД

Цими вихідними 25-26.09 студенти 1го курсу КНУТД на чолі з керівником секції спортивного туризму, доцентом кафедри дизайну інтерєру і меблів, доц. Булгаковою Т.В. здійснили пішохідну подорож лісовою частиною київської області в районі Південний Спартак, загальна протяжність маршруту за два дні склала 30 км. Мандруючи до заздалегідь наміченого місця ночівлі, учасники опановували основи орієнтування в лісовій місцевості, навички роботи з мапами та компасом.

В живописній місцині біля озера хлопці та дівчата ставили намети, розводили багаття та готували найсмачнішу їжу на вогнищі, яку не можливо скуштувати вдома. Ввечері до групи доєдналися гості – досвідчені спортсмени, майстри спорту зі спортивного туризму. За програмою виїзду біля вогнища відбувся вечір знайомств, а ще були цікаві розповіді про гори, спортивні походи і тренування.

Всіх бажаючих запрошуємо долучатися до роботи секції спортивного туризму КНУТД.